Ana Sayfa / Moda / ilişkiler / Yeni İlan Siteniz Patronumdan.com Webde !

Yeni İlan Siteniz Patronumdan.com Webde !

Türkiye’nin duyuru ve alışverişte ilk adreslerinden patronumdan.com , HBZ Group bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin doğuşundan bugüne olan sürecin de temsilcisi olan patronumdan.com, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve duyuru platformu olma özelliğini taşıyor.

patronumdan.com;

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Endüstri, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş Duyuruları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren patronumdan.com, ANTALYA da 1 adet data merkezi, 1000’den fazla sunucu ve 14.52 gigabyte/s data aktarım hızıyla da Türkiye’nin en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahip.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş tecrübenini yaşatmak için daimi kendisini yenileyen patronumdan.com, çalışmalarıyla milli ve uluslararasıçalışma kapasitesine sahiptir.

İşine ihtirasla bağlı profesyonel insan kaynağı, kuvvetli teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile patronumdan.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine erişmelerine aracılık etmek ve en iyi tecrübeleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Klima Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Geçmişten günümüze kullanılmakta ve gün geçtikçe gelişen klima teknolojisi ile evleriniz de dört mevsim konfor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir