Ana Sayfa / Teknoloji / 2019’da Çıkacak 15 En Yeni Teknolojik Ürünler

2019’da Çıkacak 15 En Yeni Teknolojik Ürünler

Bu noktada, cyborg olmaktan yaklaşık iki adım uzaktayız. Bilinçlerimizi buluta yükleyebildikten ve sinir bozucu bedensel işlevlerimizden kurtulabildiğimizde, orada olacağız: teknolojiyle tam olarak bütünleşmiş. Bu arada, her gün daha da yaklaşıyoruz. Yılın başında Las Vegas’ta düzenlenen devasa CES elektronik kongresinde, seçkin markaların bir araya gelmesi, en yeni teknolojilerini sergiledi, hemen satın almak ve evlerimize ve bedenlerimize koymak istediğimiz ürünlerle bizi kazanmaya çalışıyordu. Ve yıl ilerledikçe, daha fazla yeni şey satıldı ve serbest bırakıldı. Neyse ki, şu anda bu malların çoğunu satın alabilirsiniz. Ne yazık ki, bazıları size ciddi paraya mal olacak. Ama hepsi değil.

Oturma odanız için havalı giyilebilir yeni teknoloji veya etkileyici bir yeni çağ televizyonu istiyorsanız, 2019 gerçekten çok isteyeceğiniz bir şey üretti. Bunlar, hayatı elektronik ortamda daha çekici ve daha kolay hale getireceğini umduğumuz 15 yeni cihaz.

Google Asistanlı Lenovo Akıllı Saat
 
bestbuy.com
$ 59.99
AL
Facebook Portalları ile Amazon Ekoları ve Google Hub’ları arasında evde etkileşimli ekranlara yabancı değiliz. Lenovo’nun yeni Akıllı Saat’in güzelliği o zaman basitliğidir. Video konferans yapmaz veya TV yayını yapmaz, ancak tüm başucu tabanlarını kapsar: Zamanları söyler, telefonları şarj eder ve alarmınız çalmadan önce yavaş yavaş aydınlatan bir saat yüzüyle sizi yavaşça uyandırır. Google Assistant’a bağlayarak, daha fazlasını yapmasını isteyebilirsiniz. Gri renkli kasasıyla küçük ve şık, göze çarpmayan ve yardımcı bir özellik.

Withings Move Aktivitesi ve Uyku İzleme
 
withings.com
$ 69,95
AL
Withings Move, 2019 için Withings’in yeni smartwatch’ı aktivitenizi ve uykunuzu izler. Bir GPS izci vardır ve Health Mate uygulaması ile senkronize eder. Sadece 69,95 $ maliyeti. En etkileyici, pil şarjı gerektirmeden 18 ay boyunca çalışır. Bu ve analog saat yüzü olan sade tasarımı, piyasadaki pek çok izleyiciden daha zamansız olmasını sağlıyor. Özelleştirme seçenekleri de bol miktarda bulunur, böylece görünümünüze uyacak şekilde kolayca elde edebilirsiniz.

Mophie Suyu Paketi Erişimi
 
amazon.com
$ 99.95
71,41 TL (% 29 indirim)
AL
Bu, bu yıl çıkacak en pratik aletlerden biri: Lightning portunu kullanmayan veya örtmeyen Apple iPhone’lar için taşınabilir bir şarj çantası. Yani, kablolu kulaklıkları dinlerken telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Mophie’nin Meyve Suyu Paketi Erişimi, herhangi bir Qi kablosuz şarj pedinden veya birlikte verilen şarj kablosundan gücünü alır ve 31 saate kadar pil ömrü sağlar. Oldukça şık tasarımına rağmen, telefonunuzu koruyacak kadar güçlü. Xs Max, Xs / X ve XR iPhone’lara uyar.

Waverly Büyükelçisi Tercüman
 
indiegogo.com
$ 109.00
ÖN SİPARİŞ
Birçoğumuz tek dillilik ile lanetlenmenin talihsizliğine sahibiz. Amerika’daki devlet okulu sistemini suçla. Ancak, dil sınırlarından bağımsız olarak seyahat etmek isteyenler için – veya kendi mahallelerinde farklı dilleri konuşan insanlarla kolayca sohbet etmek için – Waverly Labs yerinde çeviri yapan bir ses cihazı icat etti. Kullanmanın pek çok durumu vardır, ancak belki de en kullanışlı kurulum birini kulağınıza takmak, diğerini aynı dili konuşamayan birine kendi kafasına takmak ve uzağa konuşmaktır. Doğru çeviri her iki kulağınızda da çalacaktır. Teknoloji hala Indiegogo aşamasında, ancak ellerinizi erken bir sürümde almak sizin için değer olabilir.

Köz 14 oz. Sıcaklık Kontrolü Kupa
 
amazon.com
$ 129.94
AL
Bu kupa, sabah kahvesi olmadan (nüfusun büyük bir bölümünde olduğu gibi) çalışamayan insanlara karşı bir nimettir. Tek yaptığı, bir saat boyunca kafeinli içeceğinizi sıcak tutmak için dahili ısıtma teknolojisini kullanmak. Mikrodala tekrar tekrar gelmeden kahve içebilir veya çayı ideal sıcaklığa getirebilirsiniz (tümü Bluetooth bağlantılı bir uygulama ile kontrol edilir). Ve tüm yapması gereken bu. Ember bu bardakları bir süre önce kullanmaya başlamasına rağmen, 14 aylık sürüm 2019 için yeni ve sabah rutininiz için son derece yararlı.

Moodo Akıllı Difüzör Paketi
 
amazon.com
$ 149.99
AL
Moodo, dört değiştirilebilir koku kapsülü ve uzaktan kontrol edebileceğiniz akıllı teknoloji sayesinde kişiselleştirilebilen aroma difüzörleri üretir; bu difüzör bir yıldan fazla bir süredir var. Şimdi, Moodo, küçük olması nedeniyle taşıması kolay olan MoodoGo cihazını piyasaya sürdü. İhtiyacınız olan tek şey, güzel kokuları vermeye başlamak için bir USB güç kaynağı. MoodoGo sadece bir koku kapsülü tutar, ancak araba bardak tutucular ve sıkışık masa alanları için mükemmel bir seçimdir. Henüz ön sipariş veremezsiniz, ancak Moodo web sitesinde güncellemeler için kayıt olabilirsiniz. Bu arada, OG Moodo difüzörü (resimdeki), aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli koku paketleri ile sizi yönlendirebilir.

Bose Frames Ses Güneş Gözlüğü
 
amazon.com
$ 199.00
AL
Bose, bu yıl çok sevdiğiniz iki şeyi bir araya getiren bir ses cihazını kullandı: serin güneş gözlükleri ve kablosuz kulaklıklar.


Eğer dışarıda geçirdiğiniz güneşli bir gün boyunca bu Bose Frame’lerin bir kısmını fırlatırsanız, çerçevelerin kendileri, yalnızca kulaklarınız için, bir Bluetooth bağlantısı aracılığıyla telefonunuzdan akan müzik çalacaktır. Söz veriyoruz, hiç kimse müziğinizi çalarken duyamayacak. Konuşmacılar çok iyi. Bu kare şeklini sevmiyorsanız, Rondo stilini yuvarlatılmış kenarlarıyla kontrol edin.

Nanoleaf Modüler Işık Panelleri
nanoleaf.me
$ 199.99
AL
Fütüristik bir ev dekorasyonu türü için, Nanoleaf’ın özelleştirilebilir ışık panellerine bir bakın. Duvarınızda istediğiniz tasarıma bir dizi bağlayın, ardından uygulamadan kontrol edin. Renk seçenekleri çok geniş, modlar gibi — ışık panellerini müzik çalma listenize tepki verecek, konsantrasyonunuza yardımcı olacak şekilde ayarlayabilir veya sabahları sizi uyandırmak için yükselen bir güneşi taklit edecek şekilde ayarlayın. Şimdi üçgen paneller satın alabilirsiniz, ancak yıl sonuna kadar beklerseniz, Nanoleaf altıgen paneller de ekliyor.

GilletteLabs Isıtmalı Jilet Başlangıç ​​Seti
 
gillette.com
$ 200.00
AL
Gillette’in inovasyon şubesi bu ısıtmalı tıraş makinesini geçen yıl bir Indiegogo kampanyasına soktu ve çılgınca popülerdi – muhtemelen berber tedavisini taklit eden bir tıraş bıçağı kulağa hoş geliyordu. Bir saniyeden kısa bir sürede, tıraş makinesi 122 dereceye kadar ısınır, daha yüksek bir tıraş için sabun ve cilt ısıtılır. Indiegogo kampanyası sırasında sipariş edilen Gillette Isıtmalı Tıraş Makineleri çoktan sevk edildi ve Gillette artık ticari bir versiyonuna sahip. Ayrıca otomatik bıçak yedekleri için kaydolabilirsiniz, ancak genellikle ihtiyaç duyacağınızı düşünürsünüz.

Powerbeats Pro’yu Tamamen Kablosuz Kulaklıklarla Atar
 
amazon.com
249,95 $
AL
Piyasa, kablosuz spor kulaklıklarıyla doludur, ancak bu dikkate değer bir çift. Bu bahar piyasaya sürülen Beats ‘Powerbeats Pro kulakiçi kulaklıklar, net sesi antremanı hak eden dayanıklılıkla birleştiriyor. Batarya ömrü oldukça güzel ve kumandalar kusursuz. Onları koyduğunuz gibi, müziğinizin veya podcast’in en son izin verdiği yerde otomatik olarak çalmaya başlarlar. Ve almak için bir şarj çantası ile birlikte geliyorlar.

Nreal Hafif Karışık Gerçeklik Gözlükleri
görüntü
nreal.ai
$ 499.00

Gerçek dünyadan gördüğünüzü almak ve sanal içerikle kaplamak için karma gerçeklik gözlükleri kullanılabilir. CES 2019’da Çinli bir başlangıç ​​yapan Nreal, sokakta giyebileceğiniz normal gözlüklere benzeyen bir çift ortaya koydu. Hey, doğru yönde bir adım. Nreal’in kullanıma hazır Light gözlükleri, kullanıcılara uzamsal ses, ses kontrolü ve geniş ekranlı bir ekranla, hantal kulaklık olmadan 1080p’de sürükleyici bir deneyim sunmak için tasarlandı. Gerçekleri karıştıracaksanız, tüketici sürümünün satışa sunulması için 2020 ilkbaharına kadar beklemeniz gerekecek gibi görünüyor. Ancak, Eylül ayında bir Geliştirici Kiti (1.199 $) satışa sunulacak.

KitchenAid Cook İşlemcisi Bağlayın
görüntü
kitchenaid.com

KitchenAid, ABD’li tüketicilere bu yıldan sonra susturmaları için yeni bir mutfak tezgahı verdi: Cook İşlemci Bağlantısı, sebzeleri sote ettiklerinde otomatik olarak kuran, tercih ettiğinize göre malzemeleri kesen, hamur yoğurup yiyen, yiyeceği yiyen, ağırlığı ölçen bir makine olan Cook Processor Connect , ve dahası. Ayrıca, bir uygulamadan erişilen adım adım talimatlarla 100 tarifle programlanmış olarak geliyor. Anında Pot gibi, ama güzel (ve pahalı). Çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmadı, ancak 1000 $ ‘dan fazlaya mal olmasını bekliyorlar.

Samsung 55 “Çerçeve QLED Smart 4K UHD TV
 
amazon.com
$ 1,999.99
1,396,99 TL (% 30 indirim)
AL
Samsung, Frame TV’sini 2019 için QLED kalitesine yükseltti. TV izlemediğiniz zaman, Frame yüksek çözünürlüklü resimler ve resimler görüntüler; böylece duvar alanı boşa harcanmaz. Kesinlikle bir 4K TV izleme deneyimi olan klas bir almak.

Samsung, bu yıl da QLED 8K serisini havaya uçurmak için bir tomar paketiniz varsa şimdi satın alabileceğiniz 65-, 75- ve 82-inç ekranları içerecek şekilde geliştirdi.

LG İmzası OLED TV R9
 
lg.com
Bu televizyon kapanıyor. Ciddi anlamda. LG, yeni ve kaybolan bir OLED TV ile birlikte geliyor ve 65 inçlik bir ekrana ve ardından 2019’un ikinci yarısı için piyasaya sürülme tarihine sahip kompakt bir kutuya geri dönüyor. Google Asistan ve Alexa ile 4K HDR Smart TV izleme deneyimini yaşayın. Bu, artı yaşam alanınızı sallayan bir ekran istemediğiniz zaman harap bir manzara.

Harley-Davidson LiveWire Motosiklet
 
harley-davidson.com
ÖN SİPARİŞ
Harley-Davidson, geçen yıl LiveWire adındaki elektrikli motorunu önizlerken dalgalara neden oldu. Harley bize teslim tarihi ve fiyatı da verdi: Ağustos 2019, 29.799 $ ‘dan başlayan. LiveWire, şehir içi sokak gezintisi için temiz çalışan sessiz bir makine takdir eden yeni bir motosiklet binici demografisini hedeflemektedir. Bu manuel de değildir, yani hızlanacak debriyaj veya vites değiştirme anlamına gelmez. Bu, genç insanlara tekrar motosikletler hakkında heyecanlanmalarını amaçlayan yeni nesil bisikletlerde ilkidir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

İnternetin Modern İşletmeler ve Şirketler Üzerindeki Etkisi

İş dünyası liderleri, sürekli gelişen teknoloji sektörüne ayak uydurarak karlı bir organizasyon yürütmeyi dengelemelidir. Bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir