Ana Sayfa / Dünya / BEYAZ EŞYA KAMPANYALARI 2018

BEYAZ EŞYA KAMPANYALARI 2018

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere beyaz eşya kampanyaları hakkında biraz bilgi verecegiz. Hepizin bildigi gibi yeni evlenen çiftlerin eve alabilecekleri ilk şey beyaz eşyadır. Fakat model ve fiyatı da önemli o yüzden sizin için piyasayı biraz araştırdık ve sizlerle paylaşacağız…

Arçelik beyaz eşya değişim kampanyası 2018

Arçelik beyaz eşya değişim kampanyası 2018

Arçelik mağazalarında 2018 Ekim ayına özel kampanya dahilinde beyaz eşyalarda değişim fırsatı sizleri bekliyor. Arçelik daha önceki beyaz eşyanızı alarak yenilerini 1000 TL’ye varan indirimlerle size sunuyor.

Arçelik Sıfır Atık Projesi dahilinde, büyük bir değişim kampanyası başlattı. 1 Ekim 2018 tarihinde başlayan kampanya dahilinde  tüketicilerin yenilediği daha önceki beyaz eşyalar, Arçelik’in Eskişehir ve Bolu’daki tesislerinde geri dönüştürerek ülkemiz genelinde döngüsel ekonomiye kazandırılacak.

Yenileme kampanyası 31 Ekim 2018 tarihine kadar Arçelik Mağazalarında geçerli olup, beyaz eşya, klima ve TV ürünlerini kapsamaktadır. Daha önceki ürünler Etraf ve Şehircilik Bakanlığı’nın Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya Yönetmeliği ile Sıfır Atık Projesi dahilinde geri dönüştürülmektedir. Kampanyadan istifade eden tüketicilerimize indirimli ürün satın alma hakkı verilecektir.

Arçelik bonus karta özel çay makinesi hediye kampanyası 1 – 31 Ekim 2018

Arçelik bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyasında 2000 TL ve üzeri harcama yapanlara özel K3280 model çay makinesi armağan ediyor. Kampanya Arçelik mağazalarında 1 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 01-31 Ekim 2018 arasında anlaşmalı Bonus azası Arçelik mağazalarında geçerlidir.
 • Hediye Çay Makinesi kampanyası anlaşmalı Bonus azası ARÇELİK mağazalarında tek seferde yapılan 2000 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
 • K3280 Arçelik Çay Makinesi önerilen KATMA DEĞER VERGİSİ dahil peşin ücreti 229 TL’dir.
 • Armağan ürün slipte çıkan “ARÇELİK ÇAY MAKİNESİ KAZANDINIZ! MAĞAZADAN ALABİLİRSİNİZ” iletisiyle Arçelik mağazası tarafından kart hamiline teslim edilecektir.
 • Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kere istifade edebilir.
 • Kampanyaya katılan kart sahiplerinin kampanya dahilinde yaptıkları alışverişlerde kampanya müddetince en az 1 defa hediye kazanmış olması ve işlemin yapıldığı aza işyerinin kampanya anlaşmasına dahil olmaması vaziyetinde kampanya kazanım slip iletisi çıkmayacaktır.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Çay Makinesi kazanan müşteriye teslimatıyla alakalı tüm mesuliyet ARÇELİK mağazasına aittir.
 • Arçelik Çay Makinesi kampanyası sanal internet sitesi üzerinden yapılan satışlarda geçerli değildir.
 • Ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir. 2.000TL baremi ödül kullanıldıktan sonraki alışveriş meblağı üzerinden dikkate alınacaktır.
 • Armağan Çay Makinesi kampanyasına; Bonus, Money, Flexi, Bonus Flexi, BonusGenç, American Express, Miles&Smiles kredi kartları dahildir.
 • Paracard, Sanal kartlar, Bonus Ticari Kartları, Miles&Smiles Ticari Kartları, American Express Ticari Kartları, BONUSNET Bankaları Ferdi Kartları ve BONUSNET Bankaları Ticari Kredi Kartları, Sanal POS ile yapılan alışverişler ve bonus kullanımları “Armağan Çay Makinesi” kampanyasına dahil değildir.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için kesinlikle Garanti POS’undan yapılmalıdır.
 • Kampanya katılım ve kazanım şartları Garanti Bankası tarafından her vakit tek taraflı olarak değiştirilebilir.

Samsung beyaz eşyalarda hediye kampanyası 1 Ağustos – 30 Eylül 2018

Samsung beyaz eşyalarda hediye kampanyası 1 Ağustos – 30 Eylül 2018

Samsung beyaz eşyalarda başlatılan yeni kampanya dahilinde Samsung marka buzdolabı ve çamaşır makinesi alanlara özel Tefal ütü ve tos makinesi armağan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 Ağustos – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Samsung buzdolabı satın alanlara Tefal Tost Expert Izgara ve Tost Makinesi, Samsung Addwash çamaşır makinesi satın alanlara ise Tefal Ultimate Kireç Avcısı Buharlı Ütü hediye edilecek.

Samsung’un üstten donduruculu Twincooling İkili Soğutma Teknolojisine sahip, akıllı dondurucu özelliği sayesinde soğutucu ve dondurucu işlevlerini değişik vaziyetlere göre değiştirebilme imkanı tanıyan iki farklı buzdolabı modelinden bir tanesini satın alanlara Tefal’in yapışmaz kaplama ve çift istikametli kullanım özellikleri ile öne çıkan Toast Expert Izgara ve Tost Makinesi hediye ediliyor. Et, tavuk ve balık pişirmeye de uygun olan 1800 Watt gücündeki Tefal Toast Expert barbekü pozisyonunda da kullanılabiliyor.

Unutulan çamaşırları yıkama başladıktan sonra ilave edebilmeye imkan tanıyan Addwash Akıllı Kapak Teknolojisine sahip altı farklı çamaşır makinesi modelinden birini seçenek edenlere ise sert kırışıklıklar karşısında mükemmel sonuçlar veren ve özel kireç toplayıcısı sayesinde uzun ömürlü performans sunan Tefal Ultimate Kireç Avcısı FV9785 Buharlı Ütü armağan ediliyor.

Evet arkadaşlar kampanyadaki bazı firmaların listesini yazdık size yakın olan beyaz eşya magzalarından bulabilirsiniz
Eger ikinci el eşya almayı düşünüyorsanız   ticaret rehberi sitelerinden işinizi kolaylıkla halledebilrsiniz

Hakkında Blog Destek

Bu habere de bakabilirisiniz

Pubg Mobile Kasma Sorunu Nasıl Çözülür ?

günden güne gelişen battle grounds pubg mobile günden güne 7 den 70 şe yayılmaya başladı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir