Ana Sayfa / Dünya / Sports / PC’de Oynamak için Dream League Soccer 2018 İndirin

PC’de Oynamak için Dream League Soccer 2018 İndirin

Günümüzün en popüler oyunlarından olan, Dream League Soccer 2018 futboldan zevk alanlar için kaçırılmayacak bir oyun. Bir oyun düşünün, tamamen sana ait olan rüya gibi bir takım kuruyorsun ve o takımla başarılar kazanıyorsun.

O zaman vakit kaybetme, bu çok eğlenceli ve bir o kadarda zorlu olan, Android oyununda, oyuncularını kazanman gerekiyor. Oyunda daha çok deneyim edindikçe, Ballon d’Or düzeyinde daha fazla oyuncunun kilidini açabileceksin. Her bir oyuncuna, kendilerine has ve fark görevler ver, kabiliyetlerini geliştirebilmeleri ve netice olarak ligler masasında bir yer kapabilmeleri için onları eğit. Bu spor oyununda alan ve takım isimleri yada oyuncuların giyecekleri kramponların renkleri gibi seçimlerin tümü sana ait. Olabilecek tüm çalımların, pasların, saldırıların, savunma ve ofansların kontrolleri de tamamiyle senin elinde!
PC veyahut Mac üzerinde oynayarak, takımının tüm kaydettiği ilerlemeleri daha ayrıntılı bir şekilde ve net olarak görebileceksin. Eğer pc yok ise hemen bir masaüstü pc satın al, çünkü çok zevkli geçecek. Oyun sırasında ekranın en altında görebileceğin oyuncu haritası, her bir oyuncunun oyun esnasında nerede olduğunu sana göstermekte. Oynarken daha büyük bir sahanın tadını çıkar ve her golünü daha ayrıntılı bir şekilde gör. Eminiz bu şekilde coşkun ikiye katlanacak! BlueStacks App Player ile tamamen fiyatsız Dream League Soccer oyununu oynarken bir hayli yarar göreceksin. BlueStacks sayesinde oyun performansın maksimum düzeyde olacak!
Bu yeni Android oyun tecrübeninde, en iyi ve kuvvetli oyuncularını ön tasarıya çıkar. Tüm hedeflerini ve oyuncularındaki gelişmeleri tek bir ekrandan izle ve yönet. Tüm bunları yaparken, mobil aletindekinin aksine, kocaman bir ekranın tadını çıkar. Bilgisayar ekranının, tamamen sana ait bir spor haber bültenine dönüşünü izle ve stadyumdan tut takım logosuna kadar her bir ayrıntısı sen seç!

Oyununuzu BlueStacks üzerinden oynamayı seçtiğinde, oyuncularının tüm beceri ve katkılarını görmen olası olacak. İleri düzey kontrol ayarlarını kullanarak, oyununu sana en uygun şekle getirebilir ve Dream League Soccer’ı senin için daha kolay bir hale getirebilirsin. Bütün oyuncuların istatistiklerini yalnızca bir tane, daha kolay okunabilir ve daha büyük bir ekrandan takip faktör olası. Oyuncuların çalımları ve çeviklikleri artık gözünden kolay kolay kaçamayacak. Tüm transfer edilebilecek oyuncuları tek ve geniş bir ekranda görebilir, takımını yönetirken daha yararlı ve doğru kararlar alabilirsin. Dream League Soccer’ı, BlueStacks Android Emülatörü üzerinden oynayarak karşı takımın tüm zayıf ve kuvvetli yanlarını daha yakından ve ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsin. Tam olarak hangi oyuncunun ne tür kabiliyetleri olduğunu bilmek skorlarının daha da yükselmesini sağlayacak ve seni oyunun en tepesine taşıyacak. Bu oyun sana yeterince idman yaptıktan sonra, o parıltılı kupayı taşıma bahtı veriyor. Hemen oyununu BlueStacks üzerinden oynamaya başla! Spor Hayatın her alanında olmalı, bu sebeple eğer fitness salonunda spor yapmaya yada sahada futbol oynamaya vaktin yoksa en azında parmaklarını çalıştır, spor yap 🙂

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

2019 yılı Survivor Yarışmacı Kadrosunda kimler var.?

Acun ılıcalının tv8 kanalı ve proğramları bir okul gibi oldu. Milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitleyen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir