Ana Sayfa / Ticaret / Türkiye’de internet kullanıcılarının, her 5 kullanıcısının 4’ü alışveriş yapıyor

Türkiye’de internet kullanıcılarının, her 5 kullanıcısının 4’ü alışveriş yapıyor

Bir işletmenin bütün bilgileri bulunsun diye artık önceden olduğu gibi kitapçılarda bulunması için baskı yapılması veya da belirli bir meblağları büyük reklam giderlerini belirlemesi Daha önceki Günlerde kaldı.

Bugünlerde küçük işletmeler kendilerini ansızın fazla veya bir hayli internet üzerinde bulunan Türkiye ticaret rehberi gibi sitelerde listeleme olanakları var. Dolayısıyla Şimdi bunu düşünün Türkiye’de 5 tüketiciden artık dördü şimdi mahalli İşletmeleri bulmak için arama motorlarına kullanıyor.

Belki de daha ehemmiyetlisi akıllı telefonla yerel arama yapanların geçen yıl %50 si iken bu sene yüzde yetmiş beşi mevzubahis İşletmeyi ziyaret etmekte ve yüzde 25’i veyahut yüzde 15’i arasında ki bir oranla alım işlemini gerçekleştirmektedir.

işletmenizin internet te kolay bulunduğundan emin olmak için işletmenizin listelenmesi için arama motorlarını ziyaret edip buralarda arama yapabilirsiniz. Peki bu listelemeler de firmanızla alakalı neler ilave etmelisiniz müşterilere hizmet verdiğiniz çalışma saatlerini ürün bilgilerini işletmenin yerini yol tarifini ve daha birçok özelliği ilave etmeniz yararlı olacaktır.

Bunun için kullanabileceğiniz bir çok ticaret rehberi siteleri mevcut internette, sizde bu siteleri kullanarak firmanızı internet ortamına ve dolayısı ile Dünya’ya açabilirsiniz.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Yeni iş yeri açmak için adım adım kılavuz

Herhangi bir girişimci veya küçük işletme sahibi ile konuşun ve hızlı bir şekilde bir iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir