Ana Sayfa / Genel / Kullanıcılarda Bağımlılık yapan 10 cep telefonu oyunu!

Kullanıcılarda Bağımlılık yapan 10 cep telefonu oyunu!


Hergün kullandığımız ve Elimizden düşüremediğimiz akıllı telefonlar hayatımızda büyük yer kaplarken, acaba mobil oyunların durumu nedir? Son zamanlarda bağımlılık yapan mobil oyunları sizin için derledik.

Cep Telefonu oyunları

Popüler bilgi yarışması olan QuizUp birçok kategoride genel kültür seviyenizi ölçmeye yönelik hazırlanmış olup rastgele karşınıza çıkan rakibinizle kıyasıya yarışmanıza olanak sağlıyor.


Zihin egzersizi sevenlerin yeni oyunu 100 oyun bağımlıklarına yenisini ekliyor. Oyunun tek amacı 100’e ulaşmak.

Oldukça zor ancak bir o kadar bağımlılık yaratan oyunlardan biri Piano Tiles. Reflekslerinizi geliştirirken çaldığınız beste ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz tabi ki hata yapmamak koşulu ile. Bir çok farklı kategorinin yer aldığı bu zorlu ve eğlenceli oyunda herkese uygun bir oyun stili mevcut.

Türünün örneklerinden farklı olan bu zeka testi sıkılmadan oynayabileceğiniz ve aynı zamanda dikkatinizi ölçebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Kısa sürede çok kişiye ulaşan bu uygulama ile siz de kendinizi sınayabilirsiniz.

Sayıların katlarını alarak 2048’e ulaşmaya çalışılan bu zeka oyunu sizi oldukça zorlayacak. Son günlerde bağımlıları artan oyunda 2048’e mutlaka ulaşmalısınız.

Online Head Ball , Eğlenceli bir futbol oyunu, sadece kafa ve ayaktan oluşan sevimli karakterlerinizle arkadaşlarınızla karşılıklı maç yapabilir, skor yarıştırabilirsiniz.

Clash of Clans bir savaş stratejisi oyunu ve oldukça popüler. Köyünü inşa et, askerlerini eğit ve milyonlarca oyuncuyla birlikte çevrim içi oyna. İçinizdeki barbarı çıkarma zamanı.

Candy Crush’ın en çok oynanan oyun olmasındaki en büyük etmen ise her yaştan kişilerin oynaması. Nasıl oynandığını anlatmaya gerek dahi yok.

Geometry Dash ritm bazlı bir platform oyunu. Tek yapabildiğimiz, ekrana dokunarak zıplamak ve engellere çarpmadan bölümü bitirmek.

Game of War – Fire Age, Clash of Clans ayarında bir oyun. Kendi imparatorluğunuzu kuruyor, kişiselleştirebiliyor, kahramanınızı eğitip seviye atlatıyorsunuz.

ilginizi çekerse 2.el Araç ilanı vermek

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

İngiliz ekonomist O’Neill: Yatırımlar için, Türkiye Cazip bir ülke

Tanınmış kişi İngiliz ekonomist Jim O’Neill, Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu gelişen piyasaların yatırım için cazip …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir