Ana Sayfa / Dünya / havalimanı transfer fiyatları

havalimanı transfer fiyatları

HAVAALANI TRANSFERİ
Transfer Uçakla başladığınız tatil ulaşımınızın ardından alan ile tesis arasındaki yolculuğunuz deneyimli transfer ekibinin konforlu araçlarıyla sağlanıyor.
Antalya, Bodrum, Dalaman ve İzmir havalimanlarından konaklayacağınız tesise kadar özel ve ekonomik transfer hizmetleri bulunuyor. Bir veya birden fazla misafirin, aracı paylaşarak yaptığı transfer ekonomik transfer olarak adlandırılıyor. Özel transferde araç, kişi sayınıza göre sadece size tahsis ediliyor. Ekonomik transfer özel transfere göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor. Her iki seçenekte de araç garantisi verilmiyor.

–Havaalanına girişten uçağa binene kadar işlem sırası

Öncelikle yurt içi uçuşlarda bir saat, ülke dışı uçuşlarda ise iki saat evvelce havaalanına varmış olmanız gerekiyor.
Havaalanına girişte evvela güvenlik kontrolünden geçmelisiniz. Bunun için valizlerinizi ve üzerinizdeki cep telefonu, bozuk para, anahtar ve metal tokalı kemer gibi metal eşyalarınızı görevliler tarafından size verilen kaplar içerisinde, X-ray aletinin bantına yerleştirmeniz gerekiyor. Güvenlik görevlileri ekrandan bunları kontrol ederken siz de ağır ağır dedektörden geçebilirsiniz. Üzerinizde alarm veren bir şey olması durumunda güvenlik görevlileri sizi arama hakkına sahiptir.
Kalp piliniz varsa ya da rizikolu gebelik yaşıyorsanız güvenlikten geçmeden önce netlikle doktor raporunuzu hazır bulundurun.
Güvenlikten geçip eşyalarınızı aldıktan sonra check-in yaptırmak için bilet aldığınız havayolu firmasının bankosunu bulmalısınız. Kişisel bagaj ağırlık hakkınızı geçmemek için valizinizi evvelce tartmanız faydalı olacaktır.
Evvela yurt içi uçuşlarda bir saat, ülke dışı uçuşlarda ise iki saat evvelce havaalanına varmış olmanız gerekiyor.
Havaalanına girişte ilk önce güvenlik kontrolünden geçmelisiniz. Bunun için valizlerinizi ve üzerinizdeki cep telefonu, bozuk para, anahtar ve metal tokalı kemer gibi metal eşyalarınızı görevliler tarafından size verilen kaplar içerisinde, X-ray aletinin bantına yerleştirmeniz gerekiyor. Güvenlik görevlileri ekrandan bunları kontrol ederken siz de ağır ağır dedektörden geçebilirsiniz. Üzerinizde alarm veren bir şey olması vaziyetinde güvenlik görevlileri sizi arama hakkına sahiptir.
Kalp piliniz varsa veyahut rizikolu gebelik yaşıyorsanız güvenlikten geçmeden önce netlikle doktor raporunuzu hazır bulundurun.
Güvenlikten geçip eşyalarınızı aldıktan sonra check-in yaptırmak için bilet aldığınız havayolu firmasının bankosunu bulmalısınız. Şahsi bagaj ağırlık hakkınızı geçmemek için valizinizi evvelce tartmanız yararlı olacaktır.
Valizinizi teslim edip boarding pass kartınızı aldıktan, ikinci güvenlik ve bilet-kimlik kontrolünden sonra uçağa binişte kullanacağınız kapıların bulunduğu bölüme geçiyorsunuz.
Bu bölüme geçerken el bagajınızda taşıyacağınız sıvı miktarı kısıtlıdır. Yalnızca her biri 100ml aşmayacak şekilde toplamda 1lt kadar küçük kutularda sıvı bulundurabilirsiniz. Bebek mamaları ve reçeteli ilaçlarınız bu uygulamadan muaftır.
İkinci kontrolden sonra kartınızda yazan kapıyı bulmalı ve uçağa biniş için beklemelisiniz. Uçak kalkış saatlerinde ve kapılarda farklık olabileceği için beklediğiniz kapının üzerindeki ekranı ve cep telefonunuza gelebilecek aktüelleme iletinini kontrol etmeyi savsaklamayın.


Tekerlekli sandalye kullanacak yolcuların yolcu edecekleri şirketle iletişime geçtiklerinde kendilerine uçağa binene kadar ihtiyaç duyulan destek belirli bir fiyat karşılığı sağlanıyor.
Aynı şekilde yalnız yolcu edecek çocuklar için de refakatçi hizmeti alabilirsiniz.
ss kartınızı aldıktan, ikinci güvenlik ve bilet-kimlik kontrolünden sonra uçağa binişte kullanacağınız kapıların bulunduğu bölüme geçiyorsunuz.
Bu bölüme geçerken el bagajınızda taşıyacağınız sıvı miktarı kısıtlıdır. Sadece her biri 100ml aşmayacak şekilde toplamda 1lt kadar küçük kutularda sıvı bulundurabilirsiniz. Bebek mamaları ve reçeteli ilaçlarınız bu uygulamadan muaftır.
İkinci kontrolden sonra kartınızda yazan kapıyı bulmalı ve uçağa biniş için beklemelisiniz. Uçak kalkış saatlerinde ve kapılarda farklık olabileceği için beklediğiniz kapının üzerindeki ekranı ve cep telefonunuza gelebilecek güncelleme mesajını kontrol etmeyi ihmal etmeyin.
Tekerlekli sandalye kullanacak yolcuların yolcu edecekleri şirketle iletişime geçtiklerinde kendilerine uçağa binene kadar ihtiyaç duyulan destek belirli bir ücret karşılığı sağlanıyor.
Aynı şekilde yalnız yolcu edecek çocuklar için de refakatçi hizmeti alabilirsiniz.

Hakkında Blog Destek

Bu habere de bakabilirisiniz

Pubg Mobile Kasma Sorunu Nasıl Çözülür ?

günden güne gelişen battle grounds pubg mobile günden güne 7 den 70 şe yayılmaya başladı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir