Recent Posts

2021’de ikinci el araba fiyatlarının düşmesi için çalışma yapılacak! 2020

İkinci el otomobil pazarındaki yüksek ücret artışları Ankara’yı harekete geçirdi. İkinci el araba ithalatına müsaade edilmesi de dahil olmak üzere bir hayli önlem değerlendiriliyor. 2. el araç pazarındaki yüksek fiyat artışları Ankara’yı harekete geçirdi. İkinci el otomobil ithalatına müsaade edilmesi de dahil olmak üzere birçok tedbir değerlendiriliyor. DEVAMI..

Devamını Oku »

Bu ikinci el araba fiyatları ne zaman düşecek 2020

Cardata Genel Müdürü Hüsamettin Yalçın, “1 Ocak’ta 100 bin TL olan bir ikinci el araç bugün 185 bin TL civarında. Bunun bir hayli sebebi vardı. Bu sebeplerin en başında gelen ise sıfırda ki arz talep balansı. Pandemiyle beraber sıfır kilometre araç imalatının ve buna bağlı olarak da araç bulunurluğunun azalması, …

Devamını Oku »

2019 ve 2020 yılı arası Google Da en çok aranan kelimeler

Etkili bir Google Ads arama reklamı kampanyası için anahtar kelime araştırması hayati bir önem taşıyor. Çünkü anahtar kelimeler sayesinde insanların internette hangi kelimelerle arama yaptığını, bu kelimelerin ne sıklıkta arandığını ve her bir anahtar kelime için ne kadar harcama yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. DEVAMI..

Devamını Oku »