Ana Sayfa / Genel / Yeni nesil internet girişimi NGI topluluğunu başlattı.

Yeni nesil internet girişimi NGI topluluğunu başlattı.

İnternetin geleceğini daha insani, kapsayıcı ve değer odaklı bir ekosistem olarak şekillendirmeyi amaçlayan herhangi bir faaliyette yer alıyor musunuz? Sizin için iyi haberlerimiz var! Araştırmacıların, yenilikçilerin, girişimcilerin, politika belirleyicilerin ve tüm Yeni nesil internet paydaşlarının buluşabileceği bir yer olan NGI topluluğunu başlattık.

Amaç, Yeni nesil İnternet ekosisteminin oyuncularını cezbetmek ve onları meşgul etmektir: “başvuru sahipleri”, yeni başlayanlar, araştırmacılar, başvuru sahipleri, NGI açık çağrılarına başvuru akışı da dahil olmak üzere, ayrıca NGI projelerinde yer alan ortakları daha geniş bir alana ulaşmak seyirci.

Topluluk, büyüyen bir paydaş ekosistemi toplayacak ve benimseyecektir. Bu, öncelikle NGI Araştırma ve İnovasyon Eylemlerinin (DEA’lar) ve Koordinasyon ve Destek Eylemlerinin (CSA’lar) yürüttüğü başlangıç ​​ve KOBİ’lere yönelik Açık Çağrıları kaldırarak mümkün olacaktır. Bu, önemli sayıda yeni oyuncu edinmek için ilk satış noktası olacak, ancak topluluğun büyümesi yalnızca buna dayanmayacak.

NGI Topluluğu ve kayıt parçası olmak ya da NGI Girişimi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler / üyeler için ana ve resmi erişim noktasıdır NGI internet Portal aracılığıyla erişilebilir. Topluluk, bilgi paylaşımının ve işbirliğine dayalı çalışmaların desteklendiği bir iletişim aracı olan FundingBox Toplulukları platformunda barındırılacak.

NGI topluluğunda iletilecek bilgilerin iki yönlü bir amacı vardır:

  1. Ekosistemde potansiyel faydalanıcıları ve diğer ilgili üyeleri çekmek için NGI hakkında farkındalığı arttırmak.
  2. Etkisini arttırmak ve geleceğe yansıtmak için elde edilen çıktıyı yayın.

NGI TOPLULUĞU NE SUNUYOR?

Topluluk, İnternet kullanımını merkezden uzaklaştırmak ve demokratikleştirmek amacıyla NGI Girişimi ile ilgili kilit konulardaki üye etkileşimini teşvik etmesi beklenen bölümler etrafında inşa edilmiştir. Şu ana kadar öngörülen bölümlerden bazıları:

  • NGI Açık Çağrıları ve Finansman Olanakları: Bu alan, NGI CSA’ların ve DEA’ların Açık Çağrıları gibi NGI ekosistemiyle ilgili farklı finansman fırsatları sunmaktadır. Burada, yalnızca çeşitli finansman fırsatlarına bağlantılar bulmakla kalmaz, aynı zamanda şüpheleriniz olduğunda (bir kullanıcı veya potansiyel bir başvuru sahibi olsanız da) CSA / RIA’larla irtibat kurabilirsiniz.
  • NGI News & Events: Tüm NGI ekosistemiyle ilgili haberleri ve olayları bulabileceğiniz ve tüm NGI hareketleri için bizi izlemeye devam edebileceğiniz bir yayın.
  • NGI Marketplace & Support: Burada NGI ekosisteminin bir parçası olarak NGI paydaş haritasına reklam verebilirsiniz.
  • NGI Soruları ve İstişareler: Tüm NGI topluluğu üyelerine kolayca ulaşabilecekleri soru ve istişarelerin yapıldığı bir yer.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

İkinci el arabalar nasıl alım satım yapılır? 2020

2.el araba mı almak istiyorsunuz, pekala alım satım işleri nasıl oluyor hangi yolu izlemek gerekiyor, bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir